Doprava a mapy

Příjezd vlakem

Spojení do Šumperka je celkem příjemné. Většina z Vás pravděpodobně přijede po koridoru do Zábřeha na Moravě, odkud jezdí přípoje do Šumperka prakticky každou půlhodinu.

Cesta ze šumperského nádraží přes město bude značena našimi cedulemi a s orientací Vám také budou pomáhat pořadatelé rozmístění na trase.

Pokud nechcete jít cca 2,5 km pěšky a kochat se krásami našeho města, můžete využít služeb MHD Šumperk. Ke škole se dostanete linkami č. 1, 3 nebo 6, které odjíždí přímo od nádraží. JízdenkanVás bude stát 9 Kč a dostanete ji přímo u řidiče. Vystoupit doporučujeme na zastávce Temenická ZŠ, odkud již bude trasa opět značená.

 

Příjezd autem

Od Olomouce, Brna i Ostravy se dostanete do Šumperka po silnici č. 44, která v Mohelnici navazuje na rychlostní silnici R 35. Z Prahy, Hradce Králové přijedete po silnici č.11, která je pokračováním dálnice D11. Z Ostravy a Opavy můžete také využít silnice č.11, přijedete však z opačného směru.

Budeme se snažit vyznačit ve městě trasu ke škole od všech těchto příjezdových směrů, ale může se stát, že se Vám podaří přijet jinudy, proto nezoufejte, pokud naše cedule hned neuvidíte.

Parkoviště u školy má kapacitu 70 míst a je určeno především lektorům. Omezená možnost parkovat bude v přilehlém sídlišti, volné místo najdete určitě u 700 m vzdáleného supermarketu Albert.

zvětšit mapu

 


Jízdomat.cz