Necelý měsíc do akce

Vážení účastníci,

zbývá nám necelý měsíc do CVVZ Šumperk. Ačkoliv jsou všechny důležité informace vyvěšeny na webu www.cvvz.cz., především v neustále aktualizovaných Propozicích, připomeneme Vám některé i v tomto článku.

CVVZ Šumperk:

Kdy: 16. – 18. listopadu 2012 Prezence účastníků bude probíhat v pátek od 12:00 do 22:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00.

Kde: ZŠ Sluneční v Šumperku

S sebou:

  • přezůvky!!
  • hrníček
  • karimatku, spacák
  • oblečení a obuv dle přihlášených programů
  • pomůcky na programy
  • hudební nástroj a další…

Nezapomeňte na prezentaci Vašeho oddílu či organizace! V rámci CVVZ bude probíhat soutěž o nejlepší či nejhezčí nástěnku. Vzít s sebou můžete také oddílové kroniky, fotky, apod.

Do CVVZkové tomboly také dovezte věc, která symbolizuje Váš oddíl, či organizaci. Vyhrát pak můžete něco na památku od ostatních účastníků.

Pokud budete chtít využít skříňky k zamčení svých věcí, vezměte si s sebou zámek o velikosti 3,5 mm. Skříněk je však omezený počet. Domluvte se, prosím, ve skupině, příp. si skříňku předem rezervujte e-mailem.

Připomínáme také, že máte možnost si objednat za 190 Kč tričko s logem letošní CVVZ. Můžete tak učinit pomocí objednávkového formuláře na webu. Počet triček prodávaných na místě bude velmi omezený!

Důležité je, abyste si na webu přihlásili stravu a ubytování. Kdo si nevybere, jaké jídlo chce, nebude mít žádné! Dále Vás prosíme, abyste si přihlásili časovou vlnu, kdy se stravy zúčastníte. Během sobotního oběda Vám časová vlna zabere vždy jeden programový blok. Všichni účastníci mají stejné podmínky.

Konec přihlašování stravy a ubytování je stanoven na pátek 2. listopadu ve 20:00. Poté musíme nahlásit počty jídel kuchařkám, proto na tento termín nezapomeňte.

Pro možnost občerstvení pro Vás bude přichystán bufet, kde dostanete teplá jídla (polévka, párek v rohlíku,…) i studené pochutiny. I vegetariáni si v našem bufetu přijdou na své. Pokud budete mít spíše chuť na něco sladkého a k tomu dobrý čaj, navštívíte samozřejmě naši čajovnu. Samozřejmostí bude také Herna deskových her.

Pokud k nám pojedete autem, budou pro Vás vyznačeny příjezdové cesty z hlavních směrů. Samozřejmostí je i vyznačená trasa z nádraží s hlídkami, které Vám v případě nouze pomohou.

Stále máte možnost přihlašovat si programy. V současnosti je volných ještě 64 programů. Do programové nabídky ještě přibude cca 15 úplně nových a některé plné budou opakovány. Pokud máte zájem o opakování již plného programu, pište do příslušných komentářů. Upozorňujeme ale předem, že některé programy nemohou být z časových důvodů lektora či jiných důvodů opakovány.

Sledujte webové stránky, které se pravidelně aktualizují o nové informace.

Těšíme se na Vás :)

Realizační tým CVVZ Šumperk